fbpx
Helseforbedringsprogrammet noe for deg? Book en gratis veiledning her.

Ny oppdatering av tiltak vedrørende Corona-situasjonen.

Vi ønsker nye kunder velkommen til inntaksmøte og arrangerer nå også matkurs, utredningsmøte og oppstartseminar. 

Nye kunder: Vi vet mange nye kunder i denne corona-perioden har ventet lenge på at vi skal starte opp igjen med å ta inn nye kunder. Vi har nå funnet et eksternt lokale hvor vi kan gjennomføre kurs og hvor vi samtidig innfrir alle smittvernråd. Neste inntaksmøte i Oslo er 15 juni kl 13-16  Les mer og book her.

Matkurs,utredningsmøter og oppstartseminar: Vi vil nå arrangere utredningsmøte og oppstartseminar i eksternt lokale på skøyen tilpasset gjeldene smittevernsråd. For å booke våre tjenester gå hit.

Øvrige ordinære oppfølgingsgrupper vil gjennomføres som vanlig, men via Zoom. 

Øvrige oppdaterte midlertidige tiltak under Corona-krisen:

  • Vi arrangerer nå matkurs, inntaksmøte, utredningsmøte og oppstartseminar i eksterne lokaler i Karenslyst Allé 9b 0278 Oslo. En representant fra oss vil møte dere ved inngangen og vise vei til lokalet.
  • Vi vil inntil videre prioritere henvendelser fra våre medlemmer gjennom supporttjenesten på våre medlemssider MinSide. Gå til «support» i venstremenyen på MinSide. Nederst på supportsiden finner du muligheten til å sende meldinger til oss. Vi prioriterer disse meldingene høyt og vil respondere fortløpende.    
  • Vi har nå åpnet for ordinære konsultasjoner. Legetime er først og fremst personlig oppmøte. Og videokonsultasjoner gjennomføres kun unntaksvis ved spesielle situasjoner. Ring oss på 97992500 i Oslo eller 72909520 i Trondheim for å sette opp time.
  • Øvrige gruppemøter fortsetter videre som videooverførte digitale gruppemøter. Alle avtalte gruppemøter vil derfor gjennomføres som oppsatt. Det sendes ut informasjon med link på mail i forkant av møtene.
  • For medlemmer som ikke er i noen gruppeoppfølging, enten på grunn av utsettelser som f.eks oppstartseminar eller av andre årsaker, så vil man kunne få en helsecoach konsultasjon per mnd inkludert i medlemskapet.
  • Vi vil i denne perioden prioritere våre ressurser på våre medlemmer. Bli medlem eller reaktiver ved å gå inn her http://funksjonellmedisin.no/bli-medlem/
  • Merk at mail med timebooking blir prioritert. Bruk derfor våre medlemstjenester og supportfunksjonen på MineSider til andre henvendelser. 

Situasjonen vi står oppi er alvorlig for oss alle og den utvikler seg fra time til time. På vår hjemmeside og på denne siden vil vi gi oppdatert informasjon om våre tjenester fortløpende.

Vi oppfordrer alle våre medlemmer til å benytte vårt opprustede medlemstilbud – så skal vi gjøre vårt ytterste for medlemmene våre i denne utfordrende tiden.

Med vennlig hilsen Tor-Egil, Anders, Ina og Margrethe. 

Artikkelen vil oppdateres når situasjonen endres.