Viktig informasjon til våre kunder vedrørende Corona-situasjonen.

Vi vil fra nå og inntil videre prioritere å gi våre medlemmer den fulle oppmerksomhet. Dette medfører flere endringer i vår drift og vårt tilbud.  

Oppdaterte midlertidige tiltak under Corona-krisen:

Påsken 2020: Vi har stengt kontor og det er ikke mulig å booke konsultasjoner i påsken men vil holde supportfunksjonen via medlemsiden MinSide åpen. Merk at responstiden kan være tregere enn normalt.

  • Vi vil inntil videre prioritere henvendelser fra våre medlemmer gjennom supporttjenesten på våre medlemssider MinSide. Gå til “support” i venstremenyen på MinSide. Nederst på supportsiden finner du muligheten til å sende meldinger til oss. Vi prioriterer disse meldingen høyt og vil respondere fortløpende.    
  • Det vil for alle medlemmer være mulig å booke video-konsultasjoner med helsecoach og lege. Ring oss på 97992500 for å sette opp time.
  • Gruppemøter erstattes med videooverførte digitale gruppemøter. Alle avtalte gruppemøter vil derfor gjennomføres som oppsatt. Det sendes ut informasjon med link i forkant av møtene.
  • Oppstartseminar, utredningsmøte eller inntaksmøte vil ikke kunne gjennomføres inntil videre, og de som er meldt på disse møtene vil få plass på neste møtetidspunkt som arrangeres, så snart situasjonen tillater det.
  • For nye kunder: Hvis du booker inntaksmøte nå så vil du automatisk sikre deg plass på neste tidspunkt som vi igjen vil arrangere møtet. Dette vil skje så snart situasjonen tillater det. Book her https://funksjonellmedisin.no/product/inntaksmote/
  • Det vil bli sendt ut SMS for de konsultasjonene som eventuelt blir avlyst.
  • Vi vil i denne perioden prioritere våre ressurser på våre medlemmer. Bli medlem eller reaktiver ved å gå inn på “våre tjenester” på våre hjemmesider eller her http://funksjonellmedisin.no/bli-medlem/
  • Det vil inntil videre være kostnadsfritt å avbestille oppsatte personlige konsultasjoner. Send eventuelt epost til post@funksjonellmedisin.no for avbestilling. Merk at mail med andre henvendelser enn timeavtaler ikke blir prioritert. Bruk derfor heller våre medlemstjenester til andre henvendelser. 

Situasjonen vi står oppi er alvorlig for oss alle og den utvikler seg fra time til time. På vår hjemmeside og på denne siden vil vi gi oppdatert informasjon om våre tjenester fortløpende.

Vi oppfordrer alle våre medlemmer til å benytte vårt opprustede medlemstilbud – så skal vi gjøre vårt ytterste for medlemmene våre i denne utfordrende tiden.

Med vennlig hilsen Tor-Egil og Anders 

Artikkelen vil oppdateres når situasjonen endres.